Tevékenynek lenni…2019.09.13. https://julamami.com, www.web-mutter.com

Azt gondoltam, nem kérek gyakran bocsánatot, mégis szükséges, ah.

Nem tudhatom ki milyen hangulatban ébred, ne rajtam gyakoroljon.

 Van akinek a mércéje magához mért és nagyon alacsony szintű, ah.

Nem azt látta, nem tanulta, nincs is róla fogalma, naponta hiányolja.

Felvállaltam gyakran, hogy hülyének nézzenek, nem gond az nekem.

Sokadik gyermekként megszoktam, nem minden jár, hát jár a szám.

Ne maradjon fölösleges energia, fontos a jó tevékenység, a jó munka.

Ismerve a generációs feladataimat, igyekszem teljesíteni, hogy ne az

legyen majd az utánam jövőknek a beszélgetésében, jól elrontottam.

Az még csak nem tilos, a sors kommunikálásával élek 25 éve, hinnye.

Aprópénz a nyugdíjam helyett, ugye, nem gondolják azt komolyan,

hogy ilyen embereket mint én magam, a gyermekeink tartsanak el.

Hátha jót tesz tán jól érinti akinél a jó minőségű életünk kulcsa van,

jól jöhet neki is, ha néha van miért dicsérni, ne mindenki szidja, ah.

Kinek jó az, ha sokan élnek önmagukhoz képest sanyarogva, hinnye,

pedig megtettek a jóért, mindent amit magukhoz képest lehetett, ah.

Amikor eljutsz oda gondolatban, mihez képest tartasz ott ahol. Már

érezni fogod, hogy hálás lehetsz mindazoknak, akik őszinték veled.

Nagyszerűen lenni az egyszerűben, megmaradni tevékenyen a

hétköznapokban, akkor is, ha minden mást mutat jónak.

Te magad döntsd el mi a jó neked, úgy igazítsd,

hogy lehetőleg, legyen sikerélményed.

Keresd meg abban amiben vagy,

mi a legjobb lehetőség neked.

Az agynak a siker a tápláléka.

Ha nem jelzed a hiányodat,

amit egyedül már

megoldani

nem

tudsz.

Honnan

tudnák, hogy

mi az ami nem jó

neked, abban amiben

a hétköznapjaid zajlanak, ah.

Ha nem mondod, nem kérdezel,

nem jelzed, hogy neked nincsen,

jó érzésed ott, azon a helyen, ah.

Azért születtünk oda ahova,

hogy beletegyük mindazt,

a jót és szépet, alkotást,

munkát, gondolatot.

Attól lesz színes,

szíves, lelkes,

a világunk,

ha nem

zárjuk

magunkba,

kimondjuk oda,

ahol abból meríthetnek.

Nettóból számolva, nincsen

50.000.-Ft a nyugdíjam, hinnye.

Ha nincs megfelelő információ,

miről lenne, jó kommunikáció.

Tán jó lenne azt is tudni, hogy

mit nem szabad megosztani.

Túl sokszor változik, hinnye,

ki tud naprakész lenni ezekből,

tájékoztatás, információ. Értem

én, ha nem akarják tudatni azt,

mennyire szigorúak velünk, ah.

Leélni az életünket úgy, hogy

azt hittük nyugdíjasként, majd

jó minőségű életet élhetünk.

Nem várnánk mást, csak azt,

amit mi is ide beletettünk.

Ha nincs önkontrollja annak,

aki beletopicskolhat oda, ahol

már a hozzáértés lenne fontos.

Rálátni, kihallani, megérezni,

gondolkodva dönteni, hinnye.

Jó vezető akkor lesz, ha akik

ott élnek boldogulhatnak, a

 saját életüknek megfelelően.

Senki se született fölöslegesen,

kapja meg a tehetségének

megfelelő kibontakozási

lehetőségét, a Hazája ez.

Mindenki eljuthatna oda,

hogy a tehetségét, a saját

hivatását már gyakorolja.

Egyszer fordul ki és már

láttatja is, neki mindent

lehet, mert úgy fogta fel.

Azt gondolta, ha belejutott

a jónak, szépnek tárházába,

akkor önmagát, kiszolgálhatja.

Tartás, méltóság, belső kontroll,

persze meríthetsz a lazaságosból,

csak tudjál megállni időben, hinnye.

Belső tartás, belső kontroll nélkül,

átmehet könnyűbe, könnyen jött,

könnyen gyűjti be, könnyűvé lesz.

Azért tanulnak az emberek,

hogy egyre többet tudjanak.

Legyen rálátásuk olyanokra,

amit a születésükkel, ők

nem hoztak, tanulják.

Ha már ismerik a

sorsukat, tudják

van generációs

feladatuk nekik is.

Nem esnek túlzásokba,

akkor se ha azt láthatják, ah,

magukat nyugodtan szolgálják ki.

Hiszen honnan tudnák a többiek,

hogy az mindenkiről szólna, hinnye.

Ha nincs benne a köztudatban, azt a,

kinek hol van, a hivatalos határa, ah.

Ha már vakmerően nyúl bele mindenbe,

az jön le a többieknek, hogy neki azt is szabad.

Talán fontos információ lenne, mit nem szabadna.

Ah, el ne felejtse senki sem, egy Haza ez csak egy.

Ha ide születtünk, hát itt lenne fontos megtanulni,

mindazt, amit nem hoztunk tehetségnek. Hogyha

több tudásra vágyva belenéznénk a nagy Világba.

Legyen tartásunk, méltóságunk, ne érezzék azt,

a többiek, túl laza, se tartása, sem méltósága.

Abból veszik le milyenek vagyunk, akik által

láthatóvá válunk a nagy Világ számára, ah.

Jó szerencsét minden, emberségesnek.

Alternatív
Magyarországról, Pakson a Hergál Házból, szeretettel. Julamami