Tudom, hogy nem adjátok fel, össze szeretnétek kötni a kettőt és
már nem is lenne a tulajdonomban. Évek óta
látom, hogy mennyire igyekeztek, hogy elvegyétek. Nem adhatom
fel, megvédem a Julamami védjegyet, eladom mindenestől, mert
összetartozik, így nevesedett, ennek a segítségével maradhatott,
eddig tiszta. Nem működik másban, csak a tisztát segíti, nem árthat,
problémát nem okozhat, az emberektől az emberségesekig ért el.
Nem lehet minden a birtokotokban, nem tudnátok
mit kezdeni vele, rajtam kívül más nem tudja oktatni, se nevelni
általa.
Tíz év telt el, üresben lődörögve araszolok, ennyit engednek
nekem, a lehetőségemet szerettem volna, a saját Hazámban, mert
ide teremtettem a szépet és jókat, annyit várok vissza csak amit
adtam. Bocsánatot is kérek mindenkitől, aki most ezt magára vette
volna. Látszik ami már öt éve látható, ideje lenne szembesülni a
valósághoz igazodva élni, hahó, hahó, hahó.
Hát legalább, ne bánts, tudatosan senkinek se árts, magadra is
vigyázz,
mert téged és egyikönket sem pótolhat senki más.
Tiszta utat keresve, a sorsodat ismerve, magadból merítve élni,
a generációs feladatokat időben elvégezni. A következőkre csak
azért, hogy könnyebb legyen most megélni, nem rárakni, elvégezni
az adott sorsszerű és generációs feladatot. Felelősen a nehezet is
felvállalva a dolgunkat tenni, helyettünk nem csinálhatja meg más
senki. Nem a mások teljesítése, neve mögé bújva nevesedni, csak a
könnyűt szaporítva, gyarapodni, mindenkinek jó lenne időben
elgondolkodni. Tisztelettel élj, hogy magadból merítve, szerinted is
szerethető legyél. Néhány képet felraktam a 152 képből, legalább
itt legyen látható, ha már sokak számára az oktatásba nem vihető.
14 db. becsomagolt tananyag várt az oktatásra jelentkezőkre,
most eladó lett. Nélkülem semmit nem tudnak csinálni vele, mint
megőrizni emléknek. Volt Magyarországon egy asszony, aki amikor
már nagyon sok emberrel találkozott, lerajzolta egy napon
összefüggésében, oktathatóvá tette, tíz éve jó szolgálatot tesz vele.
Vegyétek meg emlékbe és azután már csak olvasom a tenyereket.
Hiszen azt tudom a legjobb tudásom szerint, lélektakarításnak
nevezni, hogy megelőzzük azt, hogy betegségbe bonyolódjon bárki.
Azoktól, akik felvállalták volna, hogy megtanulják tőlem az
oktatását, a nevelésben a hasznosságának naponta örülhettek
volna, ilyen módon köszönök el. Nincs szükség a megelőzésre, ah,
az oktatási anyagban arról szól minden, arra épült fel életszerűen.
Nem harcolok, sem veletek, se
ellenetek, értetek sem. Hiszen nem kért se meg, sem fel engemet
erre, olyan emberséges, aki hitelesen segítené ezt az ügyemet.
Nem vagyok más mint apró porszem, egyedül araszolva haladok.
Azért, hogy nagyobb csoportok sajátíthassák el, megvette volna a
Hazám tőlem, nagyon nehéz naponta megvédenem a védjegyemet.
Ami marad ezután is csak az enyém, kérem vissza a Julamami
védjegyet, látom mindenféle dolgokhoz hozzáadták, nem kérdeztek
róla meg, csak cselekedtek. Kérem, legalább ne mocskolják a
Julamami védjegyet össze. Ha nem tiszteled a másokét, önmagadat
sem tanulod meg, tisztelni, hinnye. Fontos lenne, működőképesen
is, az érthetően, az értelmeseknek megmaradt, oktatható,
nevelésbe is jól alkalmazható, jó mintáknak is lenni.
Julamami Magyaros Agyalósa címet adtam a videóimnak, úgy 600
db. van fent, azért, hogy az aprópénzes nyugdíjamat kiegészíthesse
azoknak a nézettségével járó, szintén aprópénzzel. Köszönöm, ha
meghagytok valamit nekem is, úgy sem tehetek ellene semmit.
Túl sokan szóltak bele…Párhuzamos, vagyonos apai hatások. JulamamiEmberünk korán született meg, a pénz miatt. Azzal az erős hatással, az anyja betolja a sikerbe. JulamamiEmberünk az anyja ágának, a generációs feladatát hozza. JulamamiEmberünknek az apjával való kapcsolatát lezárja, az anyja erős hatása. JulamamiAz anya egyedül döntötte el, emberünk megszületését. JulamamiApai generációs hatások.A kerek világért…Alázat.
Julamami
Sors
Hazaértem…
Az első könyvem, amit sokan kínálnak eladásra, mintha a saját könyvemhez közöm sem lenne. Julamami
Hazafele…Amikor én még kislány voltam.Ekkor voltam a legnagyobb sikerben, rátette az arcomra a sikernek a terhét. Nem volt könnyű a 25 tapasztaló évem, mára már tudom a miérteket, a hogyant is megértettem. Tiszteletem: Heringes Árpádné, Julamami védjegy.A hivatás…JulamamiPillanatnyi öröm…
BoldogulásMagyarországról, Pakson a Hergál Házból, szeretettel.
Bocsánat nem terhelnélek vele, csak mondanám, hogy tudjál róla.
A valóság az, hogy nem mindegy mit hoztál generációs feladatnak.
Elvégezhetsz bármit ami megemel, kiemel, ha a sorsodban nincsen,
a sorskereke visszaforgathat, ha nem becsülöd meg magadat. Abban
amit a generációs jeleid számodra mutatnak, mint a kontrollodat.
Amikor a nehéz helyzeteket nem látta át, összerakta a
két kis kezét és imádkozott, ahogy ő azt gondolta,
amit másoktól látott, abból csinált sajátot.
Az ima sosem árt, az ember nem
tárolja a panaszát, amikor
lehet megbocsát.
Hála Isten,
egy kis
csend.
Nincs
beteg az
ügyeleten.
Ilyenkor van
néhány perce,
elgondolkodni azon,
hogy is kerülhetett oda.
Jót játszottak mint mindig, na
abban aztán, a gyermekek nagyon
megéheznek. Fizetés nap van, várják
haza az apjukat, kiülnek hát a kisdombra,
onnan jól belátják a kanyart. Nagyon várják, már
csak pár száz méter az és meglátják, ahogy
az apjuk tekeri a család közös biciklijét.
Nem volt akkor még csak az, később aztán
amikor megismerték a mondjuk nagyapjukat,
lett egy versenykerékpárjuk, négyük örömére.
Az apjuk azért is örült, mert nem azt gyepálták,
amivel ő több kilométert tekert naponta, amire
elérte a munkahelyét. A szőlészetet, ahol az
egyik csoportot vezette, naponta kétszer elérte.
Hazabiciklizett ebédidőben is, mert volt egy kicsi
malacuk, amit úgy kaptak ajándékba. Vagyis majd ha
beérik a kukoricájuk, visznek oda egy zsákkal, ha felnevelhető volt.
Túl nagy lett az alom, az egyik barátjának a disznaja, nagyot alkotott.
Elhozták egy zsákban a kicsi malacot, amit megtömnek kukoricával,
ha disznó lesz belőle, úgy viszik vissza, kostolóval együtt a zsákot.
Úgy hívták ennivaló, jókat ivott a kecsketejből, amit a munkahelyén
vett az apjuk, bádogkannával hozott naponta, a munka végeztével.
Az kitartott forralva, a következő telekannáig, voltak
hozzá bőven, a gyermekek, a malac, meg ők ketten.
Amikor az asszonya forralta, kifutni sem tudott volna,
úgy várták a gyermekek, a sparheltet körül állva.
Egy jó szelet kenyeret fogtak a gyermekek
a kezükbe, a másikban a zománcos bögre.
A vakarék állt hátul, álmos volt már,
látszott rajta, amikor a merőkanál
félfordulatot tett meg. Átfordulva
kiüresedett a bögréje felett, már
hátrált is egy külön kis zugba.
A jó meleg tej párájában
megfürdött az arca,
átélte, látszott rajta.
Hálás azért a percért,
kiteljesedett az arcán az öröm,
talán nem is volt jelen, csak úgy látszott.
A többi gyermek tartotta még a bögréjét és kapott is bele.
Meglátta, mennyire éhes a többi gyermek, már nem is kívánt több
tejet. Akkor viszont szomorú lett, amikor a mondjuk nagymama,
kiosztotta a pici nugátot, megint hátul állt. Nem érezte azt,
hogy elől jó lenne állnia, tudta fölöslegesen áll oda, neki nem ad.
Viszont szeretett volna megbizonyosodni, minden alkalommal, azt
várta, hogy majd egyszer csak nem mondja neki, menj innen jula.
Nem tudta megszokni, hát igyekszik azon lenni, hogy majd egyszer,
nem azt érzi, fölöslegesen állt be, hiszen tudja, nincs is hova állnia.
Jól megtanulta mire felnevelte magát, tanult amikor lehetett, az
tényleg segített a helyére kerülni benne, hogy mi függ össze mivel.
Így összefüggésében látva, nem tartozik se ide, sem oda, tartozik
hát, a megtisztelőkhöz, a megérkezőkhöz, akkor éppen oda, hinnye.
Nem tud különbséget tenni úgy mint mások, ki tudja miért teszik azt,
benne nincsen olyan jelzés érték, inkább hisz a belső kontrolljának.
Tisztelettel élj, ne vedd el másoktól a reményt, emberséges maradj,
persze most jön, a jó öreg alázattal teli, bocsánatot kérek, hinnye.
Általános műveltséget növelő „Tenyérolvasó”, az Önismereti oktatás
keretében, az arra igényeseknek, van, emberismeretre nevelés.
Ismerem mint a tenyeremet, vajon mit is jelezhet, hinnye.
heringesarpadne@gmail.com, +36302470589telefon.
Túl sokan szóltak bele az életébe, hát ráállt a pénzteremtésre. Aztán rájött, tulajdonképpen azzal a sorsát teljesítette. JulamamiPárhuzamos, vagyonos apai hatások. JulamamiEmberünk az anyja ágának, a generációs feladatát hozza. Julamami
Nem hinnéd el, másoktól átvetítetten, azt sem, hogy
neked ugyanúgy, ugyanazt szükséges tenned, ah,
a saját sikereidnek eléréséhez, azt a, hinnye.
Amikor elindulunk a saját utunkra érve,
ott a sorszerűség, ah, ami a generációs feladatokat,
is elénk tárja. Akkor, ha megéljük azt, amit nekünk szánt,
nem megyünk túl a saját kontrollunk figyelmeztet rá időben.
Viszont, ha mindent egy ember gondol ki, akkor neki biza,
összefüggésében látással szükséges rendelkeznie.
Ahhoz, hogy az emberek sorsa teljesüljön időben.
Nem mindenki képes, az ekkora feladattal járó,
felelősséget, úgy átélni, hogy ne sérüljön meg.
Van az Isten, odateszi a feladatát mindenkinek,
az azzal járó többlettel és mindenkinél, azt, amiben
a széphez és jóhoz való alázatában, a legtehetségesebb.
Ha tanult módon igyekszik, felzárkózni a tehetségesekhez,
sokat tanulva, tapasztalva, fejlődve, idővel összeáll a tudás.
A saját lelkes énjének, fejlődése érdekében, fontolja meg, ah,
aki vezetni készül, alázata van-e, ahhoz, már elég-e őbenne.
A sok ember, aki megtisztelt az érkezésével,
tapasztaltan vagy anélkül,
hozta magával,
a megoldásait,
csak leolvastam.
Fordított itt a
helyzet,
mint
amihez
szokva voltak.
Én mondom
azt, amit látok,
hiszen leolvasom
a sorsát, ami ott van
benne a tenyereiben.
Így is oktatom, csak azt,
olvassuk le, amit látunk,
nem fűzünk hozzá mást.
Akik megtapasztalták ezt,
időnként, a külső kontroll miatt,
amit a sorsuk leolvasása ad, eljönnek.
Már a kezdet kezdetén, kértem őket, csak
akkor látogassanak meg újra, ha az amit leolvastam
körbeért, tehát megélték, akkor van értelme sorsot olvasni.
Amikor már nem az ismétlésekből hallja a többet, megváltozik a sors
ha megéltük azt amit elénk rak, odarakja az újabb lehetőségeinket.
Ha azt nem rendezi valaki át, a saját szája íze szerint. Tapasztaltan
írom, vannak „átvetülések”, azok által, amit gyakran tesz meg,
valaki úgy, hogy azzal dolga nem is lenne, csupán irigységből.
Belekerülhet, azokba a magának generált energiákba,
amire nincs felkészülve, mert ismeretlenek számára.
Amikor még kerestem a megoldásokat, rájöttem, a
megoldások is ott vannak, együtt járnak a sorsunkkal.
Ha csak, lelkesedsz és nem adja hozzá, az életritmusodat
a szíved. Nem jut el, a saját idődben a pulzálása, a gondolkodó
agyadig, várakozik, mert érzi, nem teljes, nincs készen az impulzus.
Belőlem, ha egyáltalán volt valaha is, korán kikopott az irigység is,
mint nem előre vivő energia, akár fel is halmozódhat az, bárkiben.
Ha a sokféle információ, hosszú időn keresztül, átáramlik rajtad,
megnő a térlátásod, a következőkben összefüggésében látod.
Körbeért a sok – sok tapasztalat bennem, hát lerajzoltam.
Oktatnám, hogy másoknak is segítsen,
meglátni mindent,
ami fontos lehet számára,
hogy átadhassa a családjának, a jót és a szépet meglátva.
Tőle kérdezzenek, mint régen a családok működjenek jól
és szépen, kommunikálni, kommunikálni, kommunikálni.
A tudás mindenkiben ott van, más és más tehetséget hozva.
Önismereti oktatás, igény szerint neveléssel együtt, neked, akiben
már összeért, az igény arra, mi minden lehetne a sorsában, másképp.
Emberünk a szülei pénzhatása alatt éli az életét, a párját is azáltal kapja.Viszont nem zárta le az előző kapcsolatát, így az, bármikor, folytatódhat. Sikeres ember lesz. JulamamiÁsz embernek mondom emberünket. Hiszen többféle, az elődei által ráhagyott sorsot visz párhuzamosan. Erős hatások érik ezáltal, de egy idő után jó minőségű lesz már az élete. JulamamiA jelek, ott vannak a tenyerekben, magam szerint tapasztalva fogalmaztam meg mindet. JulamamiApai generációs hatások…Az anya egyedül döntötte el, emberünk megszületését. Julamami