2020.02.10. https://julamami.com Kitől elnézést, másoktól meg
már bocsánatot kérek, ez szerintem a valóság, ah, azt a, hinnye.

Kérem ne erőltesse magára, mindenkinek van, fejlődési lehetősége,
attól ez még működik másoknak, sikerre éhes a gondolkodó agy, ah.
Mindenki másképp igyekszik, önmaga szerint, saját energiával élni.
Mindenki hozott valamihez tehetséget, kettőnél se ugyanaz, hinnye.
Attól az van, hogy nem akarja tudomásul venni, hogy mindenki más
tehetséget hozott és az emberek nem férnek bele egy sablonba.
Na meg a sorsa, olyan mint egy feladat, ha nem tudja,
hogy neki is létezik feladata, csak él bele,
a könnyűbe, minden lehetőséget
kihasználva ami előtte van.
Nincs se kontrollja,
sem belső féke,
hinnye.
Mielőtt
megszokná azt,
mert adott a lehetőség,
ott van, kiszolgálja magát, ah.
Hiszen nincs kiírva, azt nem szabad.
Ah, úgy tudja mindent szabad, nem is tartja
be, úgy véli, rá nem, csak másokra vonatkozik az.
A múlt elmúlt, miért gondolja, hogy használni tudja, a
régi sablonokat, ki és átlátszik már az és igen sokaknak.
Vannak, akik úgy gondolják, nem változtatnak, kényelmes az.
Ha mások nem fékezik, ugyanúgy mehet minden tovább, hinnye, ah.
Hallgat nem beszél, csak beleél, elhiszi nincs mit tenni, nincs kiút se.
Hiszen azt is tudja, mi van akkor, ha a régi nem működik, az mégis
alkalmazva van, a szintek közötti fordítók, meg is tudnák oldani azt.
Mindjárt az elhivatottsága is adott lehet, a többlet, a hiány, adja azt.
Miért nem fontos az emberies méltóság, tartás, elsatnyulhat nélküle,
csak a beletörődés, punnyadás marad, szükség lenne, a fordítókra.
Attól, ha úgy tesznek, mintha nem lenne, attól az még van, hinnye.
Önismeret, emberies, emberismeret, az egyenestől eltérő, látszik,
van annak vonala, jele, meg sok minden megoldás is ott van benne.
Ismerem mint a tenyeremet, ismered-e a tenyeredet, szeretnéd-e,
megismerni és felerősödni az ismerete által. A családod hasznára,
na meg elég érettnek érzed-e magad, a hallgat, nem beszél, módjára.
A belső tartásokat vissza igazítani, hogy megmaradjon a méltósága.
Kommunikálni születtünk, mindent meg lehet fogalmazni úgy, hogy
érthető legyen, a hétköznapokhoz igazodva élni tanuljon meg. Miért
gondolod, hogy nincs tovább, van bizony, a kulcs az alkalmazkodás.
Felfogja az intelligens agy, jó minta is lehetnél, ha felvállalnád azt,
ami jóban, szépben, ki is emelkedhetnél, a tartásod megmaradna.
Fordítsuk meg, nézzük a másik oldalról mit mutat, ha eltér attól,
ami az egészséges körforgást adja. Látszik már, kicsit szélesebb
körben, adja magát a jól beidegződött, ha nem tanulják, marad.
Tanuljon meg megelőzésben kommunikálni, úgy kérdezzen, ah,
megérkezzen a válasz, ne maradjon, a kényelmes semmibe.
Az intelligens érzi a kezelhetetleneket, arra nincs válasz.
Azon legyél, hogy amit felvállaltál, már minden oldalról
átláthasd. Ha nincs kedved felfejlődni a széphez,
a jóhoz, ne erőltesd, tanuljál, amikor már
eljött az ideje, meg is tudod oldani azt.
Sok minden mehetett már mellé,
a csak oda tiszteletet elvárva,
nincs ott, egészséges körforgás.
Oktatás, nevelés közben, kimondom,
hallgat nem beszél, egyedül dolgozza fel.
Ez nem alacsony szintű, se hétköznapi, viszont
a helyes utat is meg lehet vele mutatni, hinnye.
Magától jön rá, amikor elért oda, boldogul,
felfogja, milyen nagyszerű, az egyszerű.
Emberies jelnyelvnek fogalmaztam meg,
ez a legtalálóbb, arra a nagyszerű tudásra.
Megerősödik tőle, a lelkes, szíves, gondolkodó
énje, kihallja, megérzi, átlátja összefüggésében.
A segítőknek, a tehetségük mellé a tudás, hinnye,
tán ideje lenne, haladni, fejlődni, a múltat feldolgozni tanulni.
Megtanulni úgy kommunikálni, hogy ha nem hangzik el a szó, az
akkor is kihallható, ha a bizalom, újra vissza állítható. A hétköznapok,
adják azt, amivel vissza is igazítható a tartás, megmarad a méltóság.
Igen tudom, nem mindenki számára érthető, bizony szükséges hozzá
a döntés, az új életszerűt megtanulni, azt is jelenti, boldogulni tudni.
Magyarországról, Pakson a Hergál Házból, jól működő tisztelettel.
Az értők tudják, ők is úgy élnek, át tudják segíteni azt szeretettel.
Julamami védjegy, Heringes Árpádné tulajdona.
